O nas

Czym się zajmujemy?

 
Platinium Lofts powstało z myślą o kompleksowym zarządzaniu mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem krótko oraz długoterminowy na rynku Trójmiejskim. 
 
Doradzamy naszym klientom, jaki model w jakim czasie będzie najbardziej efektywny dla ich nieruchomości. 
 
 W modelu krótkoterminowym przygotowujemy mieszkanie pod wynajem, wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową, wystawiamy mieszkanie na najbardziej popularne i dochodowe portale rezerwacyjne, obsługujemy gości zachowując przy tym najwyższe standardy, zajmujemy się sprzątaniem oraz praniem pościeli. Na naszej głowie są również bieżące naprawy oraz przeglądy okresowe. Właścicielom mieszkań udostępniamy kalendarz rezerwacji, by mogli śledzić bieżące obłożenie, ceny oraz wprowadzane promocje. Cały czas śledzimy rynek, wprowadzając niezbędne narzędzia, by zminimalizować okres pustostanu. 
 
Zdajemy sobie sprawę, iż nie wszyscy klienci przez cały rok chcą wynajmować swoje mieszkanie “na doby”. Zajmujemy się również najmem długoterminowym. Z właścicieli zdejmujemy takie obowiązki jak przygotowanie i umieszczenie ogłoszeń, prezentację mieszkania, weryfikację potencjalnych najemców, przygotowanie umów, rozliczanie najemców, dostawców mediów oraz administracji. Pozostajemy w stałym kontakcie z najemcami , obsługujemy ewentualne pytania i naprawy. Przeprowadzamy comiesięczne kontrole mieszkania sprawdzając je zgodnie z podpisanym przez najemcę protokołem przekazania lokalu. Do Ciebie przesyłamy comiesięczne raporty z rozliczeniem.
 
 Nie jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia od najemców. Jesteśmy pełnomocnikiem właściciela i tylko w jego imieniu działamy. 
 
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt.
 
www.platiniumlofts.pl