Współpraca z Platinium Lofts

Szanowni Państwo,

Z powodzeniem zarządzamy nieruchomościami na terenie Trójmiasta od 2015 roku. Inwestorzy, którzy z Nami współpracują to osoby prywatne jak i korporacje, które posiadają mieszkania na wynajem. Nasze apartamenty dostępne są na wielu portalach rezerwacyjnych, posiadamy również bazę naszych stałych klientów.

Naszą główną ideą, jest to, aby zapewnić właścicielowi apartamentu najwyższą stopę zwrotu z inwestycji, przy jego minimalnym zaangażowaniu w proces wynajmu.

Oferujemy  kompleksową usługę taką jak:

- PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA POD WYNAJEM - Zajmujemy się odświeżeniem apartamentu, wykonaniem niezbędnych napraw, HOME STAGINGIEM oraz fotografią efektu końcowego wraz z umieszczeniem ogłoszeń na portalach rezerwacyjnych.

- OBSŁUGA NAJMU KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWEGO - Zarówno w pierwszym jak i w drugim modelu właściciel nie martwi się o kwestie związane z poszukiwaniem najemców, podpisywaniem umów, bieżącymi sprawami związanymi z mieszkaniem, nadzorem konserwatora, sprzątaniem apartamentu, czy też praniem pościeli. Wszystkie obowiązki związane z najmem należą do Nas, a właściciele mogą cieszyć się z comiesięcznych zysków.

Dlaczego my? :

 - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA – Cechuje nas troska o klienta, jesteśmy w ciągłym kontakcie z właścicielami mieszkań. Cały czas śledzimy rynek, wprowadzamy niezbędne narzędzia, by obłożenie na Państwa obiektach było jak najwyższe. Nasi inwestorzy mają wgląd w indywidualny kalendarz rezerwacji w którym mogą podglądać obłożenie, aktualne ceny oraz wprowadzane promocje. Jesteśmy do dyspozycji przez 24h przez 7 dni w tygodniu, oferujemy możliwość rezerwacji mieszkania na własne potrzeby, wyposażamy apartament w pościel, ręczniki oraz kosmetyki hotelowe. Posiadamy stosowne OC działalności.

-NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI – Bardzo dużą uwagę przykuwamy do naszych gości, każdy jest witany osobiście przez osobę meldującą, jesteśmy do dyspozycji gości przez całą dobę w razie ewentualnych problemów lub potrzeb naszych gości, w razie potrzeby doposażamy apartamenty w łóżeczko dla dziecka, fotelik do karmienia czy wanienkę,  oferujemy sprzątanie czy pranie na życzenie oraz transfery z lotniska.

Więcej informacji odnośnie zakresu  usług jakimi się zajmujemy znajdą Państwo na naszej stronie poświęconej współpracy  : www.platiniumlofts.com 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, lub myślą o rozpoczęciu wynajmowania mieszkania na okres krótko lub też długoterminowy zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 725 368 859 lub wysłanie nam wiadomości na adres mailowy : platiniumlofts@gmail.com